İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Temmuz 2019 Ayı Meclis Toplantısı

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Temmuz 2019 Meclis Toplantısı Şube Meclis Başkanımız Sayın Ethem ÖZYURT Başkanlığı’nda 30 Temmuz 2019 Salı günü saat 18.00’de gerçekleşti.
Toplantımıza Bodrum Denizciler Derneği Başkanımız Sayın Erol ERDOĞAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Fethi KASIRGA, Deniz Malzemelerini odamıza bağışlayan Yücel ZİYLAN katılım sağladı.
Toplantıda, Temmuz 2019 Faaliyetlerinin sunumu yapıldı. Başkanımız Sayın Orhan DİNÇ, Meclis Başkanımız Sayın Ethem ÖZYURT VE Meclis Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Esat İLERİ odamıza desteklerinden dolayı Yücel ZİYLAN’a plaket takdim ettiler.
Başkanımız Orhan DİNÇ, Mavi Dalga Projesi hakkında bilgi vererek turizm sektöründe faaliyet gösteren kişilerin ve kıyı bölgelerini ziyaret eden turistlerin denize ve çevreye yönelik tehditleri anlamalarını ve bu yönde farkındalığın artmasını amaçlayan bir proje olup, proje ayrıca sektörde ve turistlerin arasında sürdürülebilir uygulamaların düzeyini yükseltmeyi ve daha temiz ve etkileyici bir turizm ürünü yaratmayı hedeflediğini belirtti.
Başkanımız Orhan DİNÇ 2020 yılında Şubemizce düzenlenecek çalışmaları ve şu anda çalışmaları devam eden Boat Show hakkında bilgi vererek, Meclis üyelerimizle neler yapılabileceğini belirterek görüş alışverişinde bulundu.
Torba – Gündoğan Mevkii Sahil Güvenlik Botunun o bölgede sürekli konuşlandırılması planlanan projeden bahsetti.